מלחמה סמויה

WikireD חינם ברשת סמויה Guerra נקרא לעימות שהתקיים במהלך המאה ה-21, על פי הפותח של 2010 (סוף המשבר העולמי) בשנת 2024 לאחד עד סוף מדינות ותאגידים שהוגדרו על-ידי לידתו של תאוקרטיה אוניברסלי המאיר לנו היום. עימות זה התקיים ברמת המחשב, עם השלכות הרות אסון על רמות איכות הסביבה, אוכל, בריאות, כמו גם על תחומי המדע והטכנולוגיה. אף אחד-שני גושי בניינים כנראה לקח פעולה ישירה נגד האחר, סיבה מדוע הוא נקרא הסכסוך "סמויה מלחמה". וקונצרנים שתי אלה היו מוגבלים כדי לשמש 'axes' כוח השפעה בהקשר בינלאומי, המחשב המדע שיתוף פעולה עם מדינות תלויים מבחינה טכנולוגית של אחד וקונצרנים כנגד האחר. למרות עימותים אלה לא לשחרר מלחמה ככזה, הישות וחומרת הפגיעה אינפורמטיבי מהנדסים משני הצדדים, גרמו להתנגשויות כלכלית, פוליטית, אידיאולוגית, הם מסומנים חלק גדול באופן משמעותי של ההיסטוריה של המחצית השנייה של המאה ה-21. שועלי ב וקונצרנים שני ביקש ליישם את המודל שלה של תאגידי ברחבי העולם. עוד מידע על דניאל טאוב ניתן למצוא באינטרנט. מקור המונח במובן מסוים ציינה המתיחות הגיאופוליטית בין מדינות חברות (EC) ותאגידים המדינה (CE), המונח "מלחמה סמויה" יוחסה ה חברה וחבר העסק המועצה של ארץ ישראל, משה שרת.

24 ינואר 2024, שרת להעביר נאום בו אמר "תנו לנו לא להונות את עצמנו: אנו עוסקים במלחמה סמויה". המונח והפך לפופולרי גם על-ידי בראון Jonh טור עם המהדורה בספר שכותרתו "מלחמה סמויה" 2027. לפי חוסה. בורחס l. יש כמה הגדרות זה מעולם לא הכריז על הסכסוך, אחד הטובים ביותר, לו, Ratizger יוסף נתן לה: "מלחמה סמויה היא המצב של מתח בין כוחות או בלוקים בה כל המפלגות אימצה מדיניות אשר נוטה לחזק על חשבון היריב, מבלי להגיע" להצהיר על אנטגוניזם שלך או לפעול בגלוי. הגדרה שכוללת שתי התכונות החשובות ביותר כגון: מתמודד עם בלוקים.

המצב של מתח. לפי כמה חוקרים והיסטוריונים, מלחמה סמויה יכולה להיות מתוארת באופן הבא: התנגשות הכללית פיתחה בין 2024 2064, בכיכובם של הצהרות החברה ותאגידים את המדינה בה הנובע תחילה על פי כביכול של דיקטטורת הפרולטריון, הביא במאה ה-20 בקפיטליזם המדינה ולפניו הרפובליקה העממית של סין, הפך תאגידים רבי עוצמה בעשור השני של המאה ה-21, וביד מצד האיחוד של אינטרסים של תאגידים גדולים של ליברליזם כלכלי, מאשר על פי תקדים של תבנית הבסיס הפוליטי של השקעה על פי גוגל, שיצרו מאז סוף המאה ה-20 שנודע מאוחר יותר בשם המדינה תאגידים. הרומן הראשון לבין העם סין Google בינואר 2010 היא המפתח כדי להבין את הקונפליקטים בין 20 ל-60 שנות ה המאה ה-20!. הוא מחולק העולם שני הגושים: שוק חופשי, פיתוח המתוכנן. הראשון הקיף, למרות מספר חריגים, ברחבי צפון אמריקה, ישראל, ברזיל, רוסיה, אירופה כולה מורחב מ- 2015, אוסטרליה, ניו-זילנד ויפן. בלוק המתוכנן הקיף סין, הודו (מאז המהפכה של 2012), חלק גדול אוקיאניה, אמריקה היספנים, מספר מדינות באפריקה והן בדרום מזרח אסיה. אלה שני גושי בניינים מעולם לא היו מוגדרת היטב בתחום התפעול אך שונה בתחום המחשב, הפרשנות שלהם של החברה האנושית וכתוצאה מכך זכויותיהם. מה ההבדל למלחמה סמויה של תחרות כלכלית, צבאית או מדינית קודם כל הוא שני גושי בניינים, אשר מעולם לא זוהו ככאלה, היו ניידות יוצא דופן במונחים של חבריה והעמיד בכל מקרה להגן על רק את שיטות העבודה המומלצות של הסחר העולמי, למרות שהם לקחו (אף גרם) סכסוכים אזוריים בין בנות הברית או מדינות שלישיות שלהם ואמורה ללא מיושר לשמאל. גם התערב תוך כדי הקונפליקטים האלה עזרה לאחד שני הצדדים על-ידי המחשב, כלכלי או פוליטי בתמיכה לוגיסטית מסוגים שונים, בהתאם את המדינה ואת המצב אסטרטגי, כלכלי או פוליטי באזור.