מחקר שוק

שיווק הוא יותר שילוט, מדבקות תלת-ממד וטכניקות doming. מחקר שוק אינה עוד רק את נושא הסקרים מראים:. חברות רבות יש להתמודד – הדרך הנכונה. כל חברה שהיא מוצר או שירות בשוק, רדוף צריך לטפל משימה זו. בקיצור, מחקר שוק הוא לספק את הצרכים, הדרך הטובה ביותר כדי לזהות אותם. אתה נמתח לאורך כל שלבי מחזור החיים. בעת תכנון של מוצר הן שתי דרכים. בדרך כלל, מוצר חדש הוא מונע על ידי השוק, כלומר מראש אפשרויות ואזורים חינם של צרכים מנותחים.

המוצר לאחר מכן פיתח בהתאם למידע שנמצא החוצה. המוצר מופעל מ הצד הטכני, כבר מחפשים בעזרת מחקר שוק מיקום מושלם בשוק אחר מכן. באופן בסיסי, מחקר שוק התוקף פג לאחר זה לוח זמנים: תחילה כדי לנתח את השוק, כלומר מתחרים, ספקים, תחליפים, הצרכנים. זהו שלב יסודי. כאן ניתן בו קיבולת בשוק, מה הלקוחות רוצים, מוכר כבר.

השני נלקח שלב של הלקוחות יותר בדיוק מתחת למיקרוסקופ. הצרכנים יהיה דרישות דומות, מניעים או אופני פעולה יחד קריר בקבוצות. לפעמים שם או פנים מוקצה לכל קבוצה, כדי להקל על הזיהוי עם הרוכשים. בשלב הבא, נבחר את קבוצת היעד. בדרך כלל, יש לבחור את אחת או שתי קבוצות. אילו הם, תלוי את המיקום של החברה נכון, המוצר ואת המאפיינים של הקבוצות, כגון שווי כוח. מה הוא הבין באופן כללי בדרך כלל תחת שיווק, לאחר מכן התקפות תכנון של שיווק תערובת. זה כולל את המחיר, את מאפייני המוצר, סוג מכירות, כיצד והיכן הפרסום. אם ידוע לך מי לדבר מה רוצה זה קבוצה של אנשים ניתן ניתן פרסום יעיל הרבה יותר, בהצלחה. גדי Voutta, פרטי [ב] מקל-TEC.com