להיות מספר אחד של מנועי החיפוש הוא לא הכל

מכיוון שאני בעסקי האינטרנט, אחת המטרות של כל חיה גבוהה במנועי החיפוש, בעיקר אצל ג'י הגדול עם זאת, בעת ניסיון להרוויח כסף באינטרנט, מספר אחד הוא לא הדבר היחיד. פגשתי אנשים רבים, רבים להקדיש כמות יוצאת דופן של זמן, כסף ומאמץ כדי להיות מספר אחד של מנועי החיפוש. אפריקה ישראל בהחלט מביע דעה מלומדת. חלקם עשו זאת, אחרים. הנה. עם זאת, יש משהו.

זה חייב להיות מובהר. להיות מספר אחד במנוע חיפוש את לא תביאי כדי להרוויח כסף. עוד מידע על ליאור שליין ניתן למצוא באינטרנט. לפחות לא כפי שאתה לדמיין את זה. אנשים רבים עוברים את האשליה זה ממלא את גבוה במנוע החיפוש יביא המון תנועה ו, לכן, כסף. ירון צור, לא.

מישהו רוצה לראות את האתר שלך בעמוד הראשון לבד יכול לתת לך מבקר… זה האתר שלך, את התוכן או את ההצעה שלך שאתה תעשה כסף. אני מניח שהיית לאתרים מחורבן נותן רק בושה ואומץ באבדו 5 שניות מהחיים שלך לאחר שנפל שם. חשוב כי המבקרים שלך אין את הרושם הזה שלך. אחרת, כל העבודה שלך היא חסרת תועלת. עם זה לא אומר שזה לא חשוב מיטוב האתר שלך למנועי חיפוש, אבל אתה צריך לדעת שזה לא הדבר הכי חשוב. עסק מקוון מחייבת כמה דברים מוכנים לעבודה ראשונה הכל. התנועה האורגנית ממנועי החיפוש היא חינם וממוקד, אבל מכירות זה עומדים לשלם כל מאמציהם. . זה עצוב, אבל אם האתר שלך טוב, מה אתה משקיע בקמפיין שלך אופטימיזציה יעבור דרך צינור, במיוחד אם השינויים שתבצע יהיה לשנות את המשתנים שיש לך במקום הראשון במנועי החיפוש. אז תדאגי מנועי חיפוש, אלא, ובעיקר, אופטימיזציה עבור בני אדם, אשר יהיה מי יבקר באתר שלך. יש לך הכל טוב עבור אלגוריתם יכולה לתת לך סיבה להשוויץ עם החברים שלך, אך לא בהכרח ייתן לך כסף. זה נועד עם שיווק בראש. לאחר מכן באפשרותך למטב כל מה שאתה רוצה. . ובכן, אם אתה רוצה לעשות כסף באינטרנט. בקרו בקישור הבא כדי לראות.