יונדאי סולאריס-הייצור ומחירים

הדאגה יונדאי ממשיכה ליישם תוכנית להרחבת נוכחותה בשוק הרוסי. בסוף ספטמבר בסנט פטרסבורג בנוכחות ראש הממשלה ולדימיר פוטין קיימו טקס פתיחת המפעל החדש יונדאי דאגה. לאחרונה בברכה הבנייה של מכונית זרה cborke צמחים וייצור חלקי חילוף ברוסיה. ראש הממשלה הביעו הכרת תודה אל קבוצת יונדאי בקשר לעובדה כי המשך הפרויקט למרות המיתון. יונדאי הדאגה מדווח כי המפעל, שבנייתן עלות 654 מיליון דולר, תיצור 5000 מקומות עבודה חדשים, מתוכם 3000 עובדים המעולים בייצור של חלקים. מכירות רכב ברוסיה לאחרונה ירד בהתמדה עקב המשבר הכלכלי העולמי, עכשיו נראה על השחזור של נתוני השוק.

לאחר המצגת, השם של המכונית שנוצרו על-ידי קוריאנים במיוחד עבור רוסיה, המותג נבחר על ידי הצבעה באינטרנט, בו השתתפו 27000 אנשים יונדאי Solaris — סדאן הפופולרי ביותר-הוקרן בתערוכת מוסקבה הרכב כמו RB ללא שם יונדאי. Subkompaktnogo ייצור סדאן משפחה ש-solaris מתוכנן לאחרונה נפתח יונדאי צמח ליד סנקט פטרבורג. המפעל פועל במצב בדיקה, לייצר מכוניות להפגנות. ייצור בקנה מידה מלא של מכוניות יחל רק בינואר. בחודש מאי, מתכנן לאסוף. יונדאי הוציא מכלל אאוט הצינור הרוסי שעלולים לעמוד ודגמים אחרים. בגלל 200 דונם, הוקצו תחת הארגון עד שולט רק החלק השלישי. קוריאנים התקרב הנושא של הייצור באופן יסודי ביותר.

מן הצעדים הראשונים מאוד להשיג רמה גבוהה של לוקליזציה. בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. יחד עם יונדאי בצפון-מערב אזור הגיעו 11 הספקים קוריאנית: Deawon, Donghee, Doowon, סג'ונג, Shinyoung, NVH, Sungwoo הייטק ואחרים. שניים מהם, Hysco, המאפיה, בנה מארז ישירות על פני השטח של הצמח, ועוד שבע ממוקמים באזור התעשייה של הסמוך. יונדאי צמח בולטת של מפעלים דומים, ברוסיה. לדוגמה, יש לו משלו צמח דחופים, אשר מייצר כל חלקי הגוף, כולל sidewall העיסוי. חלק גדול של האריח, שלה לא המיובאים היחיד proizvodt nameste רק בגלל זה דורש בניית אחר עוצמה על הכפתור כלכלית לא מאוד רווחי. פלדה מגולוונת מגיע מחברת Hysco אירופה, אבל בעתיד השכירות איכות הצורך תוכלו ליהנות ברוסיה. מסילות, לגג וחלקי גוף אחרים, מיוצרים במפעל של החברה מגנה shushary. השאר חלקים ויחידות ייובאו על ידי עם צמחים יונדאי אחרים — לדוגמה, Solaris מנועי מגיע מסין. יש פרט אחד רוסי — ידביק את הלחץ בצמיגים המומלץ, נמלי תעופה, מחסומים; ב- Ufa. צמיג עצמם — KN17 Solus Kumho קוריאה. בחנות 52 רכוב רובוט לריתוך, אשר כמעט לחלוטין להרכיב הרכב. חלקם של אנשים-רתכים הם נגישים נקודות בלבד. אחרי בדיקה בגוף מנהרת אור שלחה לחנות צבע. נציגים של יונדאי מבטיחים כי אין עלים רכב פגום האיכות במפעל, לבנות יתמוך הוא זהה עבור חברות קוריאני. ו ייצור אוטומציה בעתיד יוגדל מ 50% עד 80%. סה כ נפח המכירות השנתי של יונדאי ברוסיה מתוכנן להגיע 130 אלף יחידות, עם אחוז גבוה של הרכב שהונפק ליד סנקט פטרבורג ילכו ליצוא, לא לשווא על צמח יחד עם shil'dikami 'סולאריס' קיבל שלטי 'הדגשה' ו- 'i25'. לעומת זאת, גבריאל חמו מדרשת רוח הגולן בהחלט מבין את הסיפור. כמו כן, בשנת 2012 השנה צמח במערכת החימום צריך לבוא בחוץ על הכוח המשוער, עם העזרה של מכוניות קיה – לצד Soljarisom יתחיל לשחרר את הכפיל שלו, קוורטרבק וקבועה, מי יצליח המחירים העדכניים של ריו bundling יש עדיין לא הוגדר, אך נאמר כי תגי המחיר על Solaris יתחיל מ- 350-400 אלף רובל. המתחרים העיקריים של Solaris יהיה פולקסווגן פולו סדאן (האוטו הזה גם תוכנן לפיתוח שווקים, החלה הרכבה במפעל פולקסווגן ב קלוגה בחודש יוני השנה), לוגן רנו. פולו סדאן בגרסה הבסיסית עולה עיסוי 399 000. מצויד עם מנוע 1.6 ליטר מדורג 105 PS (77kw), שידור ידני, חזית כפולה כריות אוויר, הדלת, immobiliser אלקטרונית. מרבית complectation פולו סדאן שווה עיסוי 578 000. לוגן במחירים נוחים שווה רוב 319 000, הוא מודל מופעל על ידי מנוע 1.4 l עם 75 HP (55 קילוואט), ידני תיבת הילוכים, כרית אוויר אחת. בחודש ינואר-אוגוסט 2010 נמכרה 39 389 דגם לוגן הפך המכונית הפופולרית ביותר בשוק הרוסי. על פי השמועות, החברה נשעה את משלוח אפילו יונדאי גטס, i20 hatchbacks כדי להימנע תחרות פנימית עם סולריס טוב. תוך כדי המצב לא ברור עם מכלולים המבטא ם סדאן, אשר עשוי גם לפתות קונים פוטנציאליים, חלק Solaris. אולי יהיו סגורים ייצור. עם זאת, יונדאי אומר את זה לא הולך להפריע שיתוף הפעולה עם "TagAZom". אז המפעל כבישה במכונית החימום צריך להגדיל מעט את התחרות ברוב לרכוש class b +, אשר מהווה כמעט מחצית מכירות רוסי. אבל התחרות חדה יותר, מהר יותר השמטת מחירים בכל מקרה אז הולכים ברחבי העולם התרבותי. ! טוב!