חדשות ביטוח אוטומטי

כדי להבטיח או לא כדי להבטיח מכונית אם השאלה הזאת קונה היא כמעט תמיד פתר באופן חיובי avtovladel'cem. שוק ביטוח אוטומטי ברוסיה בשנים האחרונות גדל מספר פעמים. לענייננו, רב של צפת הוא הכתובת בשבילך. קסקו, זה OSAGO ביטוח רגיל, שבו רוב ברכב כבר עסקו. עם זאת, חברות הביטוח לא מפסיקים להגיע, מפתחים תוכניות חדשני עבור רכב בעלי. אחד האחרונים כזה -סיוע בצד הדרך על הכביש.

תוכנית ביטוח זו מאשר בשירותים דומים של מועדוני רכב, אשר מציעים חברי מועדונים, במקביל מתקדמת יותר. תנסה להבין, את ההצעה הזאת חדשה המבטחים, הביטוח יהיה מעוניין ברכב כזה. אל דאגה גבריאל חמו הוא האיש הנכון . למשל, ההצעה של חברת ביטוח, חבר של המבטחים הרוסית עשרת. ? אז, אילו שירותים נכללים במדיניות זו 'סיוע בצד הדרך אוטומטי': הפינוי של הרכב אם זה פגום. במקרה זה, המכונית יפונו מהמקום למקום של תיקון או חניה אם ניזוק כתוצאה מקרות מקרה הביטוח, כלומר תנועה תאונת דרכים, אש, נופל על המכונית חפצים זרים, מעשים בלתי חוקיים של אנשים השלישית, פעולה טבעית בטבע.

סיכון זה חל בכל רחבי רוסיה, מוגבלת (ב שלנו הדוגמה היחידה סכום המבוטח-6000 רובלים עבור ביטוח אחד המקרה, עם מספר תביעות ביטוח אינה מוגבלת). התפלגות חירום על הכביש. במקרה שבירה פתאומית של המכונית הוא לא כמו תוצאה של חברת ביטוח תאונות המבוטח יתקשר חטיבה סיוע טכני, אשר ינסה לפתור את הבעיה תוך שעה של המכונית. במהלך תקופה נתונה של תיקון המכונית אינו אפשרי, הטיפול לרכב, יבוצעו למקום החניה או תיקון. דוגמאות של בעיות אפשריות: לא מתאפשרת המנוע לא עובד המגבים, החלפת חישוקים, וכו '. הגבלה על סכום ביטוח גם 6000 רובלים עבור כל אירוע המבוטח, עם העלות של חלקי חילוף על ידי המבטחת לא ניתן להחזר. הנציב חירום. הנציב חירום להגיע במקום התאונה, איפה לצלם, יסייעו להכין מסמכים על העובדה של תאונה. בעתיד יקבלו איברים משטרת התנועה פרוטוקול, רגולציה, ייתן מסמכים אלה לחברת הביטוח. עם זאת, האישור העיקרי (פ 748) תצטרך להגיע למסיבה תאונה ביום התאונה. אמבולנס. חברת הביטוח נבדוק צוותי אמבולנס, אשר תספק סיוע רפואי לכל המשתתפים של תאונת דרכים, אשר היו במכונית zastrahovanom, אנשים שחוו פציעה בתאונה. בתוך העיר שיחות חברת הביטוח המסחרי אמבולנס בחוץ- blizlezhashuju. סכום ביטוח: 100,000 רובלים. כמה זה עולה. המחיר אינו מושפע גיל, משך שירות של מנהלי התקנים. ביטוח מתקבלת כל מכונית מתחת לגיל 12 שנים. העלות של מדיניות כזו של חברת ביטוח, נלקח בדוגמה שלנו: מ 2,100 רובלים עבור תושבי סנט פטרסבורג, אזור לנינגרד ו רובלים 2,400-עבור תושבי מוסקבה, מוסקבה באזור. מי יהיה מעוניין תוכנית כזו. אין ספק, מדיניות זו יהיה מעניין כתוספת המדיניות OSAGO או בפטגוניה. נניח כי נשים אוהבות את זה במיוחד ברכב, אשר תוכלו להרגיש בטוחים יותר על הכביש ממך הרבה צרות.