השמנת יתר שלנו חיות מחמד

רבים בעלי חיות מחמד לא חושב שחיית המחמד שומן יש בעיה. עם זאת, האמת היא כי עודף בתנוחה חיות מחמד סיכוני בריאות רציניות והוא משהו אשר וטרינרים רואים יותר ויותר. למעשה, סטטיסטיקה אתמול חשף חיות מחמד שומן והשמנה הם הופכים יותר ויותר נפוץ יותר. להיות אמצעי מהשמנת יתר על-ידי הדרישות הנוספות ממוקמים על כל איבר בגוף של חיית המחמד שלך, הלחץ על המפרקים והעצמות, חיית המחמד שלך נמצאת בסיכון גבוה יותר ממספר מחלות והדאגות בריאות לדוגמה: * סוכרת * סרטן * מחלת כבד * נכות * מצבים שכיחים כגון דלקת פרקים, היפ-דיספלסיה * לבלב * הרדמה הגוברת והסיכונים כירורגית * העור לרבות אקנה חתולים * נשימה עם קושי וחולי הנשימה * מחלות לב * לחץ דם גבוה * בעיות עיכול * ירד תפקוד מערכת החיסון * סובלנות חום רשימה של חששות הקשורים השמנת יתר בריאות ארוך. בנוסף כדי לקצר חיים, שמנים חיות מחמד יש בדרך כלל איכות חיים עניים.

הם נוטים להיות לא פעיל כי אפילו פעולות בסיסיות צורכים אנרגיה ונמרצת. מבלה זמן רב עם תחושה של אי נוחות אשר יכול להוביל מוגברת אי-שקט ומצב רוח מדוכא. אם אתה חושב חיית המחמד שלך עשוי להיות שמנים, זה הזמן לנקוט בפעולה! מה גורם השמנת יתר? בטבע, יש איזון טבעי בין הוצאות צריכת ואנרגיה של מזון. חיות צריך לחפש את מזונם, פעילות רב של האנרגיה, המזון שהם אוכלים היא נמוכה בסוכרים ושומנים. חיות משק, איזון זה הוא לעתים קרובות שאבדו. לעתים קרובות, גורמים חיים מתכוון לאכול חיות מחמד רוב מה שהם דורשים, המזון שהם אוכלים לעיתים קרובות אינו מתאים עבור מערכות העיכול שלהם, של מזונות לחיות מחמד רבים הם עתיר בפחמימות, חלבונים.

בנוסף, גורמים באורח החיים, דיאטות עניים, רעלנים סביבתיים, ונחוצות לא פעיל לעתים קרובות להצמיח חיות מבויתות של הכבד עניים שלא יעיל בסילוק רעלים או לסלק שומן לא רצויים גופם. עם זאת, בעוד אוכל רב מדי ביחס מעט מדי פעילות גופנית הוא הגורם השכיח ביותר של השמנת יתר, ישנן מספר מחלות אשר יכולים גם במשפחה חיות במשקל. אלה כוללים: * אינסולינומה – גידול בלבלב אשר גורם ייצור יתר של אינסולין * מחלות של בלוטת יותרת המוח, המוח * מחלת קושינג * בלוטת התריס בנוסף, במספר גורמים כולל עיקור, תרופות, גיל, גנטית, רווחה פיזית יכול לתרום חיות מחמד כי במשקל. אבחון של השמנת יתר יש כמה דרכים לדעת אם הכלב שלך היא fat או מהשמנת יתר. באופן כללי, אם חיית המחמד שלך היא 20% או יותר על מה הוא שקל אז כשהוא היה צעיר ובריא, לאחר מכן חיית המחמד שלך ייתכן מאוד להיות שמנים. אתה אמור להרגיש בקלות הצלעות של הבית חיית המחמד שלך אם אתה מעביר הידיים לאורך הצד שלו, כאשר חיית המחמד שלך הרגל זה, הוא חייב להיות מותניים גלוי בטן כי לא תולה. וטרינר שלך עשויים להיות מדויקים יותר במשקל של חיית המחמד שלך והשוואה של אמצעי זה נגד מה נחשב נורמלי זה זן מסוים של כלב או חתול. במהלך התרגול זה וטרינרית, וטרינר שלך גם לבדוק לקבל תנאים הבסיסית היתה שגרמו משקל, או חששות האפשרית של בריאות כתוצאה משקל להשיג. הצעד הראשון לטיפול שמנים חיות מחמד מופעלת תוכנית דיאטה ופעילות גופנית אשר מעודדים הרזיה. הוטרינר שלכם יכול לייעץ על מה פעילות גופנית ותזונה להתאים בצורה הטובה ביותר את חיית המחמד שלך, וגם הוא במטרה לטפל בכל גורם או תוצאה של השמנת יתר המשמשות כבסיס. בכל מקרה, וטרינר שלך עשויים להמליץ על מזון מיוחדים באיכות גבוהה אשר יסייעו שלך לחיות מחמד לרדת במשקל. עזרה חיית המחמד שלך לאבד משקל לא משימה קלה, אבל הטבע יש למרבה המזל. הים ירקות, Fucus vesiculosis יסייע להגביר את חילוף החומרים של חיית המחמד שלך ומסייע הייצור של הורמוני בלוטת התריס. לא תמיד אינטל. שאר החומרים מועיל של אובדן משקל כוללים את longa החומר שעוזר עם העיכול של שומן תזונתיים, גדילן, אשר ידועה שלו השפעות מועילות בכבד, האיבר האחראי על חילוף חומרים של שומנים בגוף.