את החיים ואת המתים

יש לאחרונה הופכים לעתים קרובות לא אבקש תגובה או דרג מבחינת היתרונות יצירתי של מוצר זה או אחר, התמונות, אמן, וכו '. מבחינתי, אני עוזב, כמו כוחות מן ההערכה עמיתיי מפלגת הלייבור, כמו כל אחד שמבזבז החיים על יצירתיות טהורה, כדי לחלץ את האמת, חתירה האידיאל, ראוי לכל דבר, אני לא מחשיב את עצמי הזכות להגיב על עבודתם. מישהו לנזוף או שבחים, . לא, משרתת האבודים. הם עצמם יודעים מה מחיר פעם שוב naryvat'sja. כי בשבילי, מתכוון לשתף מה אני מסוגל לעשות זאת בעצמי ולראות. במגע עם ציור, ציורים לעצמם להבחין ולהגדיר הראשי, זה חתיכת חיים או מת, בין אם רוטט זה חיים "דם" השראה והכישרון של המחבר, את התמונה, קונספט או לא.

אני יכול לטעון צופה אחד מת חתיכה אחר זריז ולהיפך. . לא, זה חי, חי, מת זה מת! מי אמר לחיים, הוא מוות, מעדיף את עצמו חי מת, או עדיין לא מיינו הדוגמאות הן מאוד תקופות היסטוריות שונות: לבואו של האימפרסיוניסטים, שלנו ונוודים, שאינם חלשי אופי, וכו '., במילים אחרות סוף סטגנציה והצטברות של החיים. האנושות עוד זמן חייהם מבחינה רוחנית מת. וחי, מפעם לפעם, להיכנס האמנים החוש הרחב ביותר של המילה, לאנשים אחרים. ואז הכל שוב ממושכת "בראון מתריסה", ליישום חדש למראה החדש של לס, בביצוע התוכנית של אלוהים על לנו, בני התמותה. המשימה של אלה אמנים גבוהות, נובל בחיים, ככלל, אין רווחים, בנוסף, התהוללות, אי הבנה, רדיפה. המאסטרים של זמן הארורה הזו! עכשיו יש מגוון גדול של ציירים חובבים, סופרים ומשוררים.

זה מדבר על החברה רעב רוחני, אשר אינה מתמודדת גם בתקשורת וגם לא "אנשי מקצוע" של המועצות זמן, הדימוי של שנות השישים, ולא kontseptualisty, ולא להראות מדינות שונות הושתל לתוך השטח שלנו. בקשר מקומיים וזרים הקלאסיקה הגדולה עד שיש, זה nevostrebovana, זה העתיד. כל האינטרנט "החדש" רוצה גאונים, מי הוא. רק חוק אחד לכולם, בין אם אמיתי או וירטואלי החיים אם אתה יצירתית ומקצועית חלש, לגרום שלך "טבק", חוצפה לא יעזור כאן. החבר'ה האלה שאני מעריך לא אני רוצה, לא נפגע. את עצמם ואת רק את עצמם, להבין את עצמם ואת עבודתם, לומד להשוות ולהבין. הגיע הזמן לשים את הכל במקומו, אבל זה יהיה חבל אם כל כך הרבה שנים בילה "תחת זנב כלב! לנסות להבין גדולתו של מכשף נוסף, עבור התלמידים ולאחר מכן להתגבר על הבר המטרה על יצירתיות, הנה זה. אני מבינה את העסק. המגמה הנוכחית של מחברים לא בשלה בצע שיחות גרפיקה במחשב העתקה פשוטה אהדה ורחמים. לדעתי, זוהי מחלה גבוהה נולד טכני "המהפכה". אבל, אני מאמין, אוכלים ככה, איך המתים רוצה גדול יותר, כלומר החיים על כל צורותיו, במיוחד בזמן אמת יצירתיות. ראה! עכשיו העולם כאילו pokropili מת מים, היום. אבל אל תדאג, זה כמה אגדות רוסי, הראשון מת מים, להשגת בשר, אז חיים, העולם ממשיך. לדעתי, מגיע הבשר רוחנית שכנה על גלגולים חדשות ויצירתיות. סיפור באמת הופך למציאות! אבל איזה אמן אם הוא עבר בדרך זו, וזה פתוח החיים בשידור חי, הוא רואה, מבטא את זה היצירתיות שלה, וליד neponimajushhie של זומבי. זה הוא האחים הצלב שלו! אז אם אתה לא מבין, עדיף להטריד, אם כבר מדברים, כשהזמן יגיע, אתה מרוויח ממנו. כיום, ציורי הם כמו טוב מעוצבים, מעוצבים, הגופה מצוירים מוכן לקבורה. . סיימנו האחרון-שלב, הכל צפוי. חי באותה התמונה לא יכול להיות צפוי, כי בחיים אתה לא יודע מה יהיה באותו רגע. אז באמנות אמיתי לא יכול להיות מדבר על שלמה ומושלמת, אבל רק אולי מרגיש טיסה לגאוניות מחבר ביצוע העבודה אינו זמין! וזה כל הזמן! . החיים הם תמיד בודדים, מוות, אנונימי, אך מאתגר. זה על ההשלכות של מסה הנוכחי מוות המבוסס על "תרבות", אחרים זה כזה בלאגן. אתה חייב להבין את החיים בתמונה, ולא חיים סביבנו, אבל החיים הם הטובים ביותר, על פי דעתו של המחבר בודדים. תאמינו או לא רוצה. אני רוצה לומר עוד דבר אחד. היוונים הקדמונים אמרו, "כאשר היינו עניים יותר צבעים, אמנות עשירים יותר." לפי דעתי, זה כל הזמן! עכשיו, כאשר התוספת, בצורה של מיליארדים של אמנות חומרים, המסכים, מהבהב כל הסריגים, סרט, תמונה, המבטיחים צריכת קל נראה לקבור עבר האינדיבידואליזם נבט אנושי, האמן לעומת פשוט צריך להגביל את עצמך הכל חוץ יצירתיות. . זה הדרך היחידה לשלמות, כדי לשמר את הזהות הייחודית שלה. המילה שלו אתה יכול להגיד. עובד על האידיאל, כמעט מבלי להרגיש מתי זאת בעצמך, ערבוב הצבע, לא מאוד הטבע של דברים והתופעות, יצירת עולם ייחודי, הופך להיות בן לוויה של אלוהים! . הוא היה צריך חומר אחד בלבד עבור בריאת העולם! להציג השעה הנוכחית, את זוהרת "אקדמיות", רק הקשרים על הרגליים של האמן, אם הוא מבחין. ו, האחרון, לצופים. הכל מאוד ממליץ ללכת למוזיאונים, תערוכות, כמו גם סדנאות האמנים, היכן באופן אישי יצירת עולמות חדשים מלאת חיים ותקווה, כי זה לא חטא ולהעיף מבט.