אילו בדיקות הגלגלים צמיגים החורף עונת 2009 מחכים לנו?

מנהלי חכם להוטים לקנות צמיגים החורף raspprodazhi מחירים לפני תחילת החורף. יצרן של צמיגים Gislaved בחורף עונת 2009 מוכן למכור צמיגים חדשים 3 פרוסט רך המיועד כבישים עירוניים בחורף והן מכוניות. Neshipuemye חורף צמיגים Gislaved רך פרוסט 3 הנלקח קודם פיתוח כל ביצועים גבוהים, תכונות, ו חדשנות טכנולוגית כמובן, היא נעה בקלות בחורף קפריזי כביש משיג מעולה מהירות, מרחק הבלימה קצר. על הכבישים מושלג חורף חדש-מודל חדש צמיגים דנלופ-קרח 01. בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. צמיגי חורף על המכוניות ומשטחים רטוב, קר, מושלג, אייסי. צמיגים דנלופ קרח 01 בעל מצוין .

שיהיה. עוד מידע על מוריס קאהן ניתן למצוא באינטרנט. קל לשלוט איכויות דינמיות. גם בעונת החורף 2008-09 החברה הפינית Nokian החורף יצרן הצמיגים-מזוהה מייצג בצור Nokian WR G2 (דור שני הדור השני"), תוכנן במיוחד עבור מדינות מרכז אירופה. צמיגים מתאים באופן מושלם עבור נהיגה על משטחים מכוסי שלג, אספלט נקי אפילו במהירויות גבוהות. למעשה, אתה יכול להיות בסוף העונה כדי להעריך את הדגמים החדשים של צמיגי חורף. מנהלי חכם בשילוב עם לקנות צמיגים החורף raspprodazhi מחירים לפני תחילת החורף. יצרן של צמיגים Gislaved בחורף עונת 2009 מוכן למכור צמיגים חדשים 3 פרוסט רך המיועד כבישים עירוניים בחורף והן מכוניות.

Neshipuemye חורף צמיגים Gislaved רך פרוסט 3 נלקח התפתחויות הקודם כל מאפייני ביצועים טובים, חדשנות טכנולוגית, היא נעה בקלות בחורף קפריזי כביש מקבל מהירות מעולה, מרחק הבלימה קצר. על הכבישים מושלג חורף חדש-מודל חדש צמיגים דנלופ-קרח 01. צמיגי חורף על המכוניות ומשטחים רטוב, קר, מושלג, אייסי. צמיגים דנלופ קרח 01 הנו דינמי לשליטה מעולה איכויות. גם בעונת החורף 2008-09 החברה הפינית Nokian החורף יצרן הצמיגים-מזוהה מייצג בצור Nokian WR G2 (דור שני הדור השני"), תוכנן במיוחד עבור המדינות במרכז אירופה. צמיגים מתאים באופן מושלם עבור נסיעה על משטחים מכוסי שלג, אספלט נקי אפילו במהירויות גבוהות. טוב על כבישים רטובים:-אחיזה טובה, נשאר יציב, הוא מאט על משטחים רטובים. עבור האזורים הצפוניים של Nokian מתנות-Nokian Hakkapeliitta R הצמיגים. גלגל מסתובב בחופשיות, חסכונית לבזבז דלק, רגישות במשרד ויציבות שונה. זה צמיג studless מציג רק את הטוב ביותר באיכות טכנית מסדר Hakkapeliitta, היא מיועד לכל מזג האוויר בחורף ומזג מקסימאלית קפריזי. הסימן החדש ב sidewall של ה-Hakkapeliitta R Nokian 'ההתנגדות מתגלגל נמוך אולטרה' פירושו 'נמוכה במיוחד ההתנגדות מתגלגל'. יכולת בלימה עולה אוטובוס הקודם מודלים בעת נהיגה על קרח, שלג, במיוחד בכבישים רטובים. תראה, לבחור ולקנות צמיגים החורף לפני העונה! להציל את הזמן ואת הכסף יעזור באינטרנט.